www.lasery.242.pl

Plotery Laserowe CO2 Grawerki CNC Lasery Nd:Yag , Fiber laser
Szybki kontakt
lasery@lasery.242.pl

Plotery laserowe, Znakowarki Fiber Laser Nd:Yag , Lasery do cięcia

Plotery laserowe Grawerki CNC Lasery do cięcia i grawerowania Plotery laserowe Grawerki CNC Lasery do cięcia i grawerowania ciecie laserowe grawerowaniePlotery laserowe Grawerki CNC Lasery do cięcia ciecie laserowe grawerowaniePlotery laserowe Grawerki CNC Lasery do cięcia ciecie laserowe grawerowanieLaser 3050Laser bk40

Lasery do Cięcia pleksi, sklejki, blachy. Lasery do Grawerowania, Frezarki CNC.
Sprzedaż, serwis, gwarancja najlepszej ceny.

Oferujemy Lasery do ciecia i do grawerowania. Wysoka jakość, gwarancja, serwis i najlepsza cena w swojej klasie pozwala na szybki zwrot inwestycji.
GRAWERKI LASEROWE desktop lasery do grawerowania i do cięcia w jednym procesie.
ZNAKOWARKI LASEROWE profesjonalne, szybkie i niezawodne . Masowa produkcja i usługi gdy potrzebna jest duża wydajność.
PLOTERY LASEROWE do cięcia i grawerowania . Tuby DC RF i Reci 60W , 80W , tuby 100W i o większej mocy, duże pole pracy , przelotowym stołem, stosowane gdy potrzebujemy większej wydajności i/lub większego pola pracy.
METAL CUTTER przemysłowe systemy do ciecia blach stalowych i innych materiałów kilkakrotnie tańsze niż standardowe systemy CO2 do cięcia metalu.

Maszyny zapewniają laserowe cięcie i grawerowanie laserem w jednym cyklu. Prowadzimy sprzedaż akcesoriów do laserów i materiałów grawerskich. Ponadto otrzymujesz:
* Gwarancja , Wysoka Jakość i Najlepsza cena
* Sprzedaż laserów na raty i w leasingu z możliwością negocjacji
* Rabaty przy stałej współpracy
* Części zamienne zawsze w magazynie
* Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
* Wieloletnie doświadczenie i wiedza na temat technologi
* Dobór urządzenia i porady gratis aby inwestycja była ekonomiczna i przyniosła szybki zwrot.

Plotery laserowe CO2. Lasery do Cięcia i do Grawerowania.

Plotery laserowe CO2 średniej mocy 30W do 150W ze stołem XY do cięcia i grawerowania są najpopularniejsze na rynku, ze względu na dobrą jakość, uniwersalność i korzystną cenę. Lasery do cięcia i grawerowania umożliwiają wycinanie liter, logotypów , produkcja sztukaterii budowlanej, elementów opakowań. Laserowe grawerowanie i wycinanie laserem : sklejki , drewna , filcu, kartonu, itp. Cena laserów zależy od modelu, pola pracy, mocy i części dodatkowych.

Lasery desktop to uniwersalne lasery na biurko, do grawerowania i cięcia.

Znakowarki laserowe Nd:Yag, Fiber Laser, Znakowarka CO2

Znakowarka laserowe idealnie nadają się bardzo szybkiego i precyzyjnego znakowania i grawerowania . Stosowane tam gdzie potrzebna jest bardzo duża wydajność , precyzja, trwałość i niezawodność. Szybkie znakowarki laserowe do przemysłowego znakowania detali i łatwej integracji w liniach produkcyjnych. Wysokowydajne , ekonomiczne urządzenia laserowe są niezawodne w użytkowaniu. Znakowarki laserowe wykorzystują źródła lasera CO2, laser Nd:Yag, Laser ND:YVO4 i Fiber laser światłowodowy . Znakowarki do znakowania metali wykorzystuje się laser Nd:Yag i fiber laser , natomiast do niemetali oraz metali z powłoką służy znakowarka CO2 RFlasery@lasery.242.pl , mob: 504085856 , 501071301Z uwagi na szeroka gamę i różne możliwości konfiguracji urządzeń przedstawione informacje nie są oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Wszystkie prawa zastrzeżone Copyright © 2005-2013 lasery.242.plGrawerowanie stali laserem CO2
LASERY
Plotery laserowe
Grawerowanie
laserem
Cięcie Laserem , Frezowanie Do lasera
materiały, akcesoria
Wyroby z pleksi
Ekspozytory
Reklamowe artykuły